French Cancan eshte nje kercim I njohur ne kabarete e Parisit ne shekullin e 19. Shijo kenaqesine e French Art de Vivre ne cdo bulez te pijes.   Emri: FRENCH CANCAN BLANC DE BLANCS Prodhuar: France, Champagne Perqindja: 100% ugni blanc Pershkrimi: Nje ngjyre e lehte e arte me arome te frutave tropikale, ideale per nje aperitiv dhe…

Read More